Güneş Enerjisi Santralleri

Üretirken Tüketmiyoruz

Doğa Bize Yeter

GES, yani Güneş enerjisi santralleri, Güneş ışınlarını kullanarak elektrik üretimi sağlayan santrallerdir. Elektriği üretmek için tamamıyla güneşin gücünü kullanır.

Güneş enerjisi santralleri, temiz ve doğa dostudur. Sıradan üretimin aksine çevreye zarar vermez ve sonsuz enerji kaynaklarıdır. Böylece yapılan yatırım çevreye ve ülkemize sınırsız bir süre boyunca fayda sağlar. “Geleceğe Yatırım Gerek” mottosu ile her zaman yatırımlarını sürdüren firmamız, kurduğu ilk santral projesi ile diğer GES yatırımlarına öncülük etmiştir.

Kütahya İli, Tavşanlı İlçesi, Kızılbük Köyü, Köyaltı Mevkii, 124 ada, 37 ve 38 parselde kayıtlı 28.005,05 m² yüz ölçümlü şirketimize ait tapulu arazimizde 1 Megawatt (MW) üretim kapasiteli Güneş Enerji Santrali  yapılmış olup, Santralimiz 2017 Ekim ayında üretime geçmiştir.Santralin yıllık üretim kapasitesi 1.500.000kW/h’dir.

Temiz Enerji, Temiz Çevre

ÜNSA A.Ş. olarak önceliğimiz üretimi sürdürürken doğaya ve çevreye saygılı davranarak tüketimi en aza indirmek. Bu düşünceyle hareket ederek oluşturduğumuz fıstık çamı ormanına GES eşlik etmekte. Üretken ve çevreci projelere yatırımlarımız gelecekte de sürmeye devam edecek.

0

m² Arazi

0

W Üretim Kapasitesi

0

kW/h Yıllık Üretim Kapasitesi

0

Atık